  • RN73H1JTTD1433F100
RN73H1JTTD1433F100
advertisement
Manufacturer No:
RN73H1JTTD1433F100
HK JDW NO:
430-RN73H1JTTD1433F100
Step5Bar-code shipping tag
RN73H1JTTD1433F100
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    143kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Voltage - Rated
    75V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    75V
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm