  • RN73H1JTTD49R3B25
RN73H1JTTD49R3B25
advertisement
Manufacturer No:
RN73H1JTTD49R3B25
HK JDW NO:
430-RN73H1JTTD49R3B25
Description:
RN73H Series, Metal Film, 49.3Ohm, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 706
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RN73H1JTTD49R3B25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.1%
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    49.3Ohm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Voltage - Rated
    75V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    75V
    0603
  • Height
    450μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm