  • RN73H2ETTD3440F100
RN73H2ETTD3440F100
advertisement
Manufacturer No:
RN73H2ETTD3440F100
HK JDW NO:
430-RN73H2ETTD3440F100
Description:
RN73H Series, Metal Film, 344Ohm, 0.25W 1/4W, ±1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
RN73H2ETTD3440F100
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    344Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm