  • RNC50J3441BSBSL31
RNC50J3441BSBSL31
advertisement
Manufacturer No:
RNC50J3441BSBSL31
HK JDW NO:
873-RNC50J3441BSBSL31
Datasheet:
RNC50J3441BSBSL31
Description:
3.44kOhms, 0.1W 1/10W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNC50J3441BSBSL31
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.070Diax0.150L 1.78mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    3.44kOhms
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Power Rating
    100mW
  • Failure Rate
    S (0.001%)