  • RNC60J3012BRRSL
RNC60J3012BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNC60J3012BRRSL
HK JDW NO:
873-RNC60J3012BRRSL
Datasheet:
RNC60J3012BRRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNC60J3012BRRSL
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.097Diax0.280L 2.46mmx7.11mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    30.1kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Failure Rate
    R (0.01%)