  • RNCF2010BTE127K
RNCF2010BTE127K
advertisement
Manufacturer No:
RNCF2010BTE127K
HK JDW NO:
762-RNCF2010BTE127K
Datasheet:
RNCF2010BTE127K
Step5Bar-code shipping tag
RNCF2010BTE127K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.193Lx0.094W 4.90mmx2.40mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    127kOhm
  • Power (Watts)
    0.333W 1/3W
  • Power Rating
    250mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.33W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm