  • RNR55C1210FSRJ7
RNR55C1210FSRJ7
advertisement
Manufacturer No:
RNR55C1210FSRJ7
HK JDW NO:
866-RNR55C1210FSRJ7
Package:
Datasheet:
Description:
1.21kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55C1210FSRJ7
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm