  • RNR55C1542BSM7665
RNR55C1542BSM7665
advertisement
Manufacturer No:
RNR55C1542BSM7665
HK JDW NO:
866-RNR55C1542BSM7665
Step5Bar-code shipping tag
RNR55C1542BSM7665
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    15.4kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    2.77mm
  • Length
    9.63mm