  • RNR55C6492FSRJ765
RNR55C6492FSRJ765
advertisement
Manufacturer No:
RNR55C6492FSRJ765
HK JDW NO:
866-RNR55C6492FSRJ765
Description:
64.9kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55C6492FSRJ765
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Axial
  • Resistance
    64.9kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • Length
    9.63mm