  • RNR55E1022BSBSL65
RNR55E1022BSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1022BSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E1022BSBSL65
Description:
1.02kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1022BSBSL65
  • Resistance
    1.02kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm