  • RNR60C1500DMM76
RNR60C1500DMM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1500DMM76
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60C1500DMM76
Package:
Conformal
Datasheet:
RNR60C1500DMM76
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1500DMM76
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    150Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    250mW
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    3.18mm
  • Length
    14.25mm