  • RNR55E1201FRRJ7
RNR55E1201FRRJ7
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1201FRRJ7
HK JDW NO:
866-RNR55E1201FRRJ7
Description:
1.201kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1201FRRJ7
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Resistance
    1.201kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm