  • RNR55E13R0FMRSL
RNR55E13R0FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E13R0FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E13R0FMRSL
Package:
Datasheet:
Description:
13Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E13R0FMRSL
  • Resistance
    13Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm