  • RNR55E1582BSRSL
RNR55E1582BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1582BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1582BSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1582BSRSL
  • Resistance
    1.58kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm