  • RNR55E1761DSRSL65
RNR55E1761DSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1761DSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E1761DSRSL65
Description:
1.76kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1761DSRSL65
  • Resistance
    1.76kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm