  • RNR55E2583DSBSL
RNR55E2583DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2583DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E2583DSBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E2583DSBSL
Description:
2.58kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2583DSBSL
  • Resistance
    2.58kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm