  • RNR55E28R7BSRSL65
RNR55E28R7BSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E28R7BSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E28R7BSRSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E28R7BSRSL65
Description:
28.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E28R7BSRSL65
  • Resistance
    28.7Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm