  • RNR55E29R8BRBSL65
RNR55E29R8BRBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E29R8BRBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E29R8BRBSL65
Description:
29.8Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E29R8BRBSL65
  • Resistance
    29.8Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm