  • RNR55E3011BMBSL65
RNR55E3011BMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3011BMBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E3011BMBSL65
Description:
3.01kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3011BMBSL65
  • Resistance
    3.01kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm