  • RNR55E47R0DPRSL65
RNR55E47R0DPRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E47R0DPRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E47R0DPRSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E47R0DPRSL65
  • Resistance
    47Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm