  • RNR55E48R7BSRSL
RNR55E48R7BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E48R7BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E48R7BSRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E48R7BSRSL
Description:
48.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E48R7BSRSL
  • Resistance
    48.7Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm