  • RNR55E51R1FMBSL
RNR55E51R1FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E51R1FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E51R1FMBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E51R1FMBSL
  • Resistance
    51.1Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm