  • RNR55E6731DMRSL65
RNR55E6731DMRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6731DMRSL65
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR55E6731DMRSL65
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6731DMRSL65
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    6.73kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm