  • RNR55E76R8BSRSL
RNR55E76R8BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E76R8BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E76R8BSRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E76R8BSRSL
Description:
76.8Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E76R8BSRSL
  • Resistance
    76.8Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm