  • RNR55E7872FRRSL65
RNR55E7872FRRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E7872FRRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E7872FRRSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E7872FRRSL65
Description:
78.7kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E7872FRRSL65
  • Resistance
    78.7kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm