  • RNR55E8661BMBSL65
RNR55E8661BMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E8661BMBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E8661BMBSL65
Package:
Datasheet:
Description:
8.66kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E8661BMBSL65
  • Resistance
    8.66kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm