  • RNR55E9092FSRSL65
RNR55E9092FSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E9092FSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E9092FSRSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E9092FSRSL65
  • Resistance
    9.09kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm