  • RNR57C1053FSBSL
RNR57C1053FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C1053FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C1053FSBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C1053FSBSL
  • Resistance
    1.05kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm