  • RNR57C1072FSBSL
RNR57C1072FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C1072FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C1072FSBSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.07kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C1072FSBSL
  • Resistance
    1.07kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm