  • RNR57C1870FRBSL
RNR57C1870FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C1870FRBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C1870FRBSL
Package:
Datasheet:
RNR57C1870FRBSL
Description:
1.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C1870FRBSL
  • Resistance
    1.87kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm