  • RNR57C2370FPRSL
RNR57C2370FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C2370FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C2370FPRSL
Description:
2.37kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C2370FPRSL
  • Resistance
    2.37kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm