  • RNR57C3011FSRSL
RNR57C3011FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C3011FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C3011FSRSL
Package:
Datasheet:
RNR57C3011FSRSL
Description:
3.01kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C3011FSRSL
  • Resistance
    3.01kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm