  • RNR57C4120FPBSL
RNR57C4120FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C4120FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C4120FPBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C4120FPBSL
  • Resistance
    4.12kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm