  • RNR57C4532FMRSL
RNR57C4532FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C4532FMRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR57C4532FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR57C4532FMRSL
Description:
4.53kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C4532FMRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    4.53kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm