  • RNR57E1740FMRSL1
RNR57E1740FMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E1740FMRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E1740FMRSL1
Package:
Datasheet:
RNR57E1740FMRSL1
Description:
1.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E1740FMRSL1
  • Resistance
    1.74kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm