  • RNR57E3481FPBSL
RNR57E3481FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E3481FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR57E3481FPBSL
Description:
3.48kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E3481FPBSL
  • Resistance
    3.48kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm