  • RNR60C1101BPBSL
RNR60C1101BPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1101BPBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1101BPBSL
Package:
Datasheet:
RNR60C1101BPBSL
Description:
1.1kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1101BPBSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    1.1kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm