  • RNR60C1622DSRSL
RNR60C1622DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1622DSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1622DSRSL
Description:
16.2kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1622DSRSL
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    16.2kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm