  • RNR60C1823BSBSL1
RNR60C1823BSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1823BSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C1823BSBSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1823BSBSL1
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    182kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm