  • RNR60C1960DPBSL1
RNR60C1960DPBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1960DPBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C1960DPBSL1
Package:
Datasheet:
Description:
196Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1960DPBSL1
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    196Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm