  • RNR60C2180BRRSL
RNR60C2180BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C2180BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C2180BRRSL
Package:
Datasheet:
RNR60C2180BRRSL
Description:
218Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C2180BRRSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    218Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm