  • RNR60C2211FSBSL
RNR60C2211FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C2211FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C2211FSBSL
Package:
Datasheet:
Description:
2.21kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C2211FSBSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    2.21kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm