  • RNR60C2290DSRSL1
RNR60C2290DSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C2290DSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C2290DSRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60C2290DSRSL1
Description:
229Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C2290DSRSL1
    Select All
  • Published
    2012
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    229Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm