  • RNR60C23R7FPRSL
RNR60C23R7FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C23R7FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C23R7FPRSL
Package:
Datasheet:
RNR60C23R7FPRSL
Description:
23.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C23R7FPRSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    23.7Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm