  • RNR60C70R6BSM761
RNR60C70R6BSM761
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C70R6BSM761
HK JDW NO:
866-RNR60C70R6BSM761
Description:
Through Hole 70.6Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C70R6BSM761
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    70.6Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    3.18mm
  • Length
    14.25mm