  • RNR60E1013BRRSL
RNR60E1013BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1013BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1013BRRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1013BRRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1013BRRSL
  • Resistance
    1.01kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm