  • RNR60E1021FSBSL
RNR60E1021FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1021FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1021FSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1021FSBSL
Description:
1.02kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1021FSBSL
  • Resistance
    1.02kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm