  • RNR60E1022FRRSL
RNR60E1022FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1022FRRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E1022FRRSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.02kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1022FRRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.02kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm