  • RNR60E1112DMBSL
RNR60E1112DMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1112DMBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1112DMBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1112DMBSL
Description:
1.11kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1112DMBSL
  • Resistance
    1.11kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm