  • RNR60E1150BSBSL
RNR60E1150BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1150BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1150BSBSL
Description:
1.15kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1150BSBSL
  • Resistance
    1.15kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm